Radarlı Kapı Ankara

Radarlı kapı geçişi algılama ve geçişe göre hareket etme özelliği olan teknik üstünlüğü olan kapıdır.

Radarlı Kapı Kullanımı
Giriş ve çıkışın yoğun olduğu mekanlar da radarlı kapı tercih edilir. Giriş ve çıkışın yoğun olduğu binalar hastane, mağaza, fabrika, alış, veriş merkezleri olabilir. Radarlı kapı mağazalarda, hastanelerde, fabrikalarda, alış-veriş merkezlerinde pratik ve kullanışlıdır. Görsel olarak da estetiktir.

Sağlıklı yapıldığında hava akımını engeller. Toz ve benzeri maddelerin içeriye akışını durdurur. Isı kaybını önler. Çok fonksiyonlu kullanıma uygundur. Tek kanat veya çift kanat olarak düzenlenebilir. Canlı ya da cansız tüm cisimlere duyarlıdır.

Radarlı Kapı İmalatı

Özel profil sistemli tasarımları sayesinde mimari uygulamalarda estetik ve çağdaş çözümler sunarlar. Farklı mimari konumlara göre dizayn edilirler ve montajları yapılır. İstenilen açıda radarlar ile donatılarak açma kapama alanı ayarlanabilir. Lamine, temperli, buzlu cam uygulamaları kolayca uygulanabilmektedir.radarlı kapı

Radarlı Kapı Tamiri
Firmamız radarlı kapı servis ve tamirinde uzman personel desteği sunmaktadır. Radarlı kapı tamiratı gerektiğinde biz çözüm adresiyiz.

Radarlı Kapı Fiyatı

Radarlı kapı fiyatını etiket olarak sunmamaktadır. Yapılacak radarlı kapının özelliğine göre radarlı kapı fiyatı oluşturmaktadır. Radarlı kapı fiyatı öğrenmek istediğinizde, ekibimiz, nasıl bir kapı istediğinizi öğrendikten sonra, size fiyat teklifi sunacaktır.

Radarlı kapı da uyarı ve bilgilendirme yapmak isteriz. Piyasa da bu işin sahtesi, dolandırıcı çok fazladır. Lütfen hangi firmadan nasıl teklif aldığınıza, teknik takip, servis, fatura gibi kontrollere dikkat ediniz.