Ankara Otomatik Kepenk Sistemleri

Alüminyum poliüretan dolgulu, çelik poliüretan dolgulu ve galvaniz sac kepenkler güvenliğin ön planda olduğu iş yerlerinizde, fabrikalarınızda ve konut garajlarınızda güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak ve estetik görüntü sağlamak için kullanılır. Özellikle iş yerinizin güvenliği için kullanabileceğiniz en güzel duyu otomatik kapı çözümüdür. Günümüz çağıl mimarisinde ve konutlarda, hem işlevsellik hem de estetik açısından çelik sarmal kepenk uygulamaları önem kazanmaktadır.

Uzmanlaşmış fabrikalarımızda, yüksek kalite, kullanım güvenliği ve dayanıklılık gibi özelliklere sahip yapı elemanları ürünlerimizi geliştirilmekte ve üretilmektedir. Kaliteli personelimiz ürün geliştirme çalışmaları ve ürün optimizasyonu mevzusunda yetkilidir. Bunun sonucu, dünya genelinde popüler olan yüksek kaliteli ve kullanıma hazır ürünler Ortaya çıkarmaktadır.

Sızdırmazlık contası, fitiller ve lamel içindeki poliüretan dolgu yardımıyla ısı ve ses yalıtımı sağlar.Çarpıcı performans özellikleri ile iyi düşünülmüş tasarımlarımız performans karakteristiği ile Alen Kapı Çözümleri’nde üretilmiştir. Devamlı yapılan yeni buluşlar ve geliştirmeler sayesinde zamanın ilerisinde ürünler sunmak için çaba serf eden tesisimiz Avrupa standartlarına uygun çalışmalar yapmaktadır. Kapının çevresindeki profil ve yalıtım tekniği yardımıyla iç ve dış taraftaki ses ve gürültü azalmaktadır. Hem de ısı düzeyi açısından da son aşama kullanışlıdır.Kepenk sistemlerinde tüp motor, zincir aktarmalı endüstriyel motor ve merkezi motor sistemleri kullanılır. Motor türleri sarmal kepenk sistemlerinin toplam lamel ağırlığına gore belirlenir.

Kullanılan özel araç-gereç sayesinde Rüzgar emniyeti sağlanmakta ve çevre faktörlerinden maksimum koruma hedeflenmektedir. Sarmal kepenk sistemleri uzaktan kumandalı ve butonlu olarak isteğe duyarlı olarak kontrol edilebilir. Motor ve kumandalar geliştirmeden üretime kadar bileşenleri tek tek elden geçirilerek birbiriyle tam uyum sağlamaktadır. Basit montajı ve kullanım rahatlığı ile tüketicilerimizin güven ve konforu hedeflenmektedir.Kullanıcının isteğine bakılırsa opsiyonel olarak sarmal kepenk sistemlerine fotosel bağlantısı da yapılabilmektedir.

Kullanım alanları Her kullanım amacına uygun kapı modeli, avmleri için kompakt ve yer tasarrufu sağlayan, sıradan dükkan kapıları için, toplu garajlar ve otoparklar için, sanayi holleri ve hurda işletmeleri ve ticari depolarda, Özel amaçlı korumalar, Rüzgar ve Yangın dayanımı, Özel prefabrik yapılar için sıklıkla tercih edilmektedir. Gmeşhurk kullanıma uygun kapılardır. Sarmal kapı ve kepenk sistemleri kapının üzerinde çok az yer kaplar, yanlarda ve üst kısımlarda alan kaybına niçin olmadığı için her türlü özel durumlarda, en üst standartlarda üretilerek tüketiciye sunulmaktadır.