Otomatik Panjur Sistemleri Ankara

Kişilik ve zevkimizi yansıtan en önemli unsurların başında hiç şüphesiz ki konutlarımız gelir. Binbir özen ve zahmetle sahibi olduğumuz konutlarımızın mimari tasarımı öncelikler içinde gelirken, konutlarımızın güvenliğini sağlamak ta başlıca ihtiyaçlarımızın başında gelir. İşlevselliği ve her yapıya uygun, pencere ve kapı dışına taşmayan şık tasarımı ile yaşamınızı kolaylaştırarak, olmazsa olmaz ihtiyaçların en önderlik yapar. Dışarıdan gelebilecek her türlü olumsuz etkiyi minimize edecek şekilde tasarlanmış Otomatik Panjur Sistemleri, konutunuz ya da iş yerinizin dışarıdan alabileceği ışık ya da ses tesirini azaltarak yalıtım sağlar. Ayrıca dışarı ile içeri içinde bir perde vazifesi gördüğü için kışın içerde bulunan sıcak havayı muhafaza ederken, yazın klima ile serinlettiğiniz konutunuzun içindeki havayı muhafaza ederek tasarruf sağlamanıza niçin olur. Uygulandığı pencere yahut kapıyla tam uyumu sayesinde toz ve rüzgarın da içeriye girmesini engelleyerek ortamdaki hijyeni muhafaza etmiş olur. Zengin desen ve renk seçeneğine sahiptirler. Alüminyum lamelleri korozyondan etkilenmediği şeklinde içi poliüretan dolgulu olduklarından azami ısı izolasyonu sağlarlar. Tek bir kumanda ile tüm pencere panjurlarınızı açıp kapayabilirsiniz.

Otomatik Panjur sistemlerinde kullanılan Alüminyum profilin dışarıdan gelen gürültüyü 10 desibele kadar önlediği kontrol edilmiştir. Uygulandığı mekanlarda iklim şartlarının sebep olduğu kötü hava koşullarını ihtiva ettiği poliüretan dolgusu sayesinde korumaktadır. Yazın evin içine dolarak eşyalarınızı sarartabilecek yoğun güneş ışığı ya da hava sıcaklığına bağlı yüksek ısı, kışın kar ya da yağmur yağışı ve benzer şekilde soğuk hava şartlarından evinizi maksimum koruması hedeflenmektedir. Paslanmayan ve renk solmasına niçin olmayan mukavemetli yapısı ile kiri tozu barındırmayan ve çok uzun seneler kullanmanızı elde eden Otomatik Panjur Sistemlerini her türlü yapınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Otomatik Panjur Sistemlerinde bulunan profil ve kanal sistemleri izolasyonda son sistemi siz değerli üyelerimizin kullanımına sunar. Motor otomasyon sistemleri ile entegre bir şekilde çalışmak için tasarlanmış olan Otomatik Panjur Sistemi, rüzgar, yağmur, güneş sensörü, merkezi kilit ünitesi ve U25 timer anahtar gibi ünitelerin desteği ile her türlü otomasyona uygun halde çalışır. Motorlu panjurlarınızı her türlü buton, uzaktan kumanda, anahtarlı şalter, merkezi ya da grup denetim üniteleri ile çalıştırabilirsiniz. Motorlu panjur sistemlerinde pencere yüksekliğine bağlı olarak panjurun oluşturduğu rulo, farklı ebatlardaki orijinal alüminyum kutuya sarılabildiği gibi, PVC mono blok kutu yada mimari detaya gizlenmesiyle de uygulanabilmektedir. Otomatik panjur sistemi sayesinde her pencereyi ayrı ayrı denetim etmek yerine uzaktan kumanda sayesinde rahatça takibini sağlama imkanı sunulmaktadır. Firmamız tarafınca sunulan otomatik panjur hizmetinde panjurlar bir komutunuzla aynı anda kapanarak sizlere zaman tasarrufu sağlamaktadır.