Bariyer Ankara

Bariyer veya farklı teknoloji ile yapılan otomatik bariyer sokağa çıktığımız anda hemen her yerde karşılaşırız. Şehir hayatının vazgeçilmezidir. Nerede kullanılır nasıl yapılır, tamiri servisi nasıl gerçekleştirilir?

Otomatik Bariyer Kullanım Alanları
Bariyer otomasyonu toplu yaşam alanlarının yoğunlaştığı mega kentlerde önemli bir ihtiyaç haline geldi. Site, fabrika, okul, hastane, iş hanı, otopark ve benzeri toplu alanlar olduğu gibi müstakil ev sahipleri de otomatik bariyer sistemini kullanıyorlar.
Güvenlik açısından ise, emniyet birimleri, banka genel müdürlük binaları, parti merkez binaları, konsolosluklar, otomatik bariyeri tercih etmektedirler.

Otomatik Bariyer Tercih Nedenleri
Otomatik bariyer neden tercih edilir? Çünkü öncelik ile güvenliklidir. Bir tür koruma ve korunma alandır. Diğer bir neden hızlı bir sistem oluşudur. Aracınızdan inmeden 0-4 saniye arasında bariyer açılabilir. İstediğiniz zamanda da kapanabilir. Yine güvenlik, hız kadar önemli diğer özelliği de estetik oluşudur. Hayatı kolaylaştırdığı kadar görünüm olarak da hoş bir görsellik sunar.otomatik bariyer

Otomatik Bariyer Malzemesi
Dış hattında komple alüminyum kullanıldığından paslanmaya karşı koruma altın alınmıştır. Paslanma engellendiğinden çürüme gibi risk de ortadan doğal olarak kalkmaktadır.
Mikro işlemci kontrol panel ile her türlü Access kontrol paneline uyumludur.
Motoru iki taraftan kavratılan kol sistemi ile de kolum mukavemeti iki kat artırıldı.
Balanslı yay sistemi ile manuel kullanımlarda kol ağırlığı sadece ve sadece 100 gramdır.
İkaz lambası ve anten 2 metre yükseltildi. Nedeni kırılmalar karşı önlem alındı. Estetik olarak da daha iyi bir görünüm ortaya çıktı.
Araç geçtikten sonra bariyer otomatik kapama sistemi ile zaman ayarlı olarak kapanmaktadır.