Pratik Sundurma
Pratik sundurma nedir? Binaların dış etkenlerden daha fazla korumak için geliştirdikleri tekniktir. İnsanlar, firmalar dış etkenlerden daima korunmak ister. Yağmur, fırtına, rüzgar yada aşırı güneşe karşı iş yerinizi, evinizi, binanızı korumak istemez misiniz? Pratik sundurmanın koruyan işlevini değerlendirmek istemez misiniz?

Pratik Sundurma Koruması
Sundurmada kullanımında amaç özellik ile hava koşullarına karşı korunma ihtiyacından doğar. Güneş ışığının etkisinden korunma sundurma gerekliliğini ortaya çıkarır. Evimizin kapısını, aracımızı, bitkilerimizi veya benzeri gereçlerimizi korumak istediğimizde, sundurma yaptırmak isteriz.

Pratik Sundurma Fiyatı
Biz pratik sundurmayı nereye ve nasıl yapacağımızı belirledikten sonra pratik sundurma fiyatımızı da belirliyor size iletiyoruz.pratik sundurma

Kaliteden ödün vermek istemiyorsanız kaliteli malzemeden yapılmış, işçiliği, montajı, servisi ve tamirini takip eden firmayı tercih etmeniz gerektiğini de hatırlatmak isteriz. Bu tür ürünler kalıcı olduğundan nitelikli ve kaliteli pratik sundurma için doğru tercih yasal ve profesyonel firmadan pratik sundurma fiyatı almak olacaktır.

Pratik Sundurma İmalatı
Firmamız pratik sundurma imalatında kullandığı malzemelerde elbette güneş ışığını kesen malzeme kullanmaktadır. Easy-protect, güneye bakan pencerelerde ısı geçirgenliğini % 65’e kadar önler, bu oran batı ve doğu pencerelerinde % 77′ ye kadar çıkar. Easy-protect,güneş ışınlarında bulunan ultra-viole ışınlarını % 100 filtre ederek eşyalarınızı korur ve ömrünü uzatır. Easy-protect’in taşıyıcı kolları çok özel bir hammadde olan PMMA’dan (özel katkılı, güçlendirilmiş petrokimya ürünü) üretilmiştir. Bu hammadde; sıcak, soğuk, güneş, su, rüzgar gibi dış etkenlere karşı dayanıklı olup 4 yıl garantilidir. Easy-protect, darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

Pratik Sundurma Servisi

Pratik sundurma servisinde firmamız daima hizmet sunmaktadır. Yedi yirmi dört servis elemanlarımız çalışmaktadır.

Pratik Sundurma Tamiri
Pratik sundurma tamirinde firmamızın ustalığına güvenebilirsiniz. İster hafta sonu, ister hafta içi, isterse günün herhangi bir saati olsun, tamir ustalarımız daima saha da daima size yakın d