Ankara Yana Kayar Garaj Kapısı

Yana kayar bahçe kapılarının otomatik açılabilir sisteme dönüştürülmesinde kullanılan sistemlerdir.Farklı uzunluk ve ağırlığa haiz kapılarda kullanım olanakı sağlamaktadır. Rahat montaj olanağı , ergonomik ve estetik yapısı yardımıyla tüm yana kayar kapılarda kullanılabilir. Fotosel sistemi ile araç ve cisim geçişlerinde çarpmalara karşı güvenlik sağlar.

Opsiyonel olarak tercih edilebilen güç kaynaklı modeller ile enerji kesintilerinde de çalışma imkanı sağlamaktadır.Standart olarak uzaktan kumanda sistemi, plaka okuma sistemleri, metal kütle dedektörü, kartlı ve şifleri geçiş sistemleri, etiket okuma sistemleri ve buton ile sistem opsiyonel olarak kontrol imkanı sağlamaktadır.Yana kayar bahçe kapıları, siteniz, apartmanınız yada iş yerinize girerken yada çıkarken soğuk, sıcak, yağmur, kar benzer biçimde hava olaylarından etkilenmeden aracınızın içinden çıkmadan güvenle giriş- çıkış işlemini gerçekleştirmenizi sağlar. Bu sistem size konfor ve güveni beraber sunmuş olduğu için giriş çıkışın çok yaşandığı bu biçim yerlerde maksimum tercih edilen sistemlerin başında gelmektedir.

Yana kayar bahçe kapısı otomasyonu emniyetli, elektromekanik bir sistemdir. Kişisel ve endüstriyel kullanım için tasarlanıp dizayn edilmiştir. Optik emniyet fotoselleri ile desteklenen kapı sistemi, kapı kapanırken, arada insan yada araç varken kapının kapanmasını otomatik olarak durdurur. Kapanma işlemi aradaki aracın yada insanın çıkmasının peşinden kaldığı yerden devam ederek otomatik olarak tamamlanır.

Güvenli, pratik ve konforlu kullanımı ile yana kayar kapı sistemleri Müstakil konutların bahçe girişlerine, apartman veya site türü binaların otopark girişlerine, fabrika yada işletme gibi tesislerin girişlerinde maksimum tercih edilen sistem olmakla birlikte. Güvenlik açısından sunmuş olduğu rahatlıkla da ilk sırada yer almaktadır..

90 derece AÇILIR KAPI OTOMASYONLARI

Mevcut 90 derece açılır kapılara motor sistemi montajı yapılarak denetim olanakı sağlanır. Rahat montaj olanakı sayesinde tüm kapılara uygulanabilir. 90 derece açılır kapılar en basit ifade diliyle; Kapı kanadını hareketlendirmek için, üst kısma konulan operatör, hareketlendirme kolu ve geçişleri otomatik olarak yönlendirecek sensörlü sistemden oluşmaktadır.Kapının açılıp kapanması esnasında sistem tüm bunlaryla sessiz çalışır. Otomasyonu üst duvar kısmına yahut kapı üzerine kurulabilir. Mimari açıdan görünümü şıktır ve ortama uyum sağlar.

90 derece açılır kapı otomasyonları farklı kapı genişlik ve ağırlığında uygulanabilme özelliğine haizdir. İdeal bir otomasyon sistemi seçilirken kapının boyutu, kapı kanadının yaklaşık ağırlığı, dikme ve kanadın sağlamlığı, kullanılan malzemenin özellikleri benzer biçimde ölçütler dikkate alınır. Bayağı kapılar benzer biçimde bir destek noktası üzerinden dönüş yaparak çalışan bu sistemde kapılar çoğu zaman içe doğru açılır çünkü iç cephelerde kapının dönüş yapabileceği uygun bir alanın bulunması gerekmektedir.

Fotosel sistemi ile araç ve cisim geçişlerinde çarpmalara karşı güvenlik elde eden bu sistem en spesifik Avrupa normlarını karşılayan çeşitli testlere doğal olarak tutulmuş, en yüksek kalitede malzemelerle üretilmiş yüksek performans ve konfor vaat eden bir üründür. Kompakt yapısı, şık tasarımı ile uygulamada kolaylık sağlamaktadır.

Standart olarak uzaktan kumanda sistemi, plaka okuma sistemleri, metal kütle dedektörü, kartlı ve şifleri geçiş sistemleri, etiket okuma sistemleri ve buton ile sistem opsiyonel olarak kontrol imkanı sağlamaktadır.90 derece açılır kapı sistemleri bahçe ve binanızın her bölümünde yer alan kapıları en yüksek performansla kullanabilmeniz için her duruma uygun otomasyon sistemi ile tasarlanmıştır.