Carport
Kapalı oto park olmayan yerlerde, aracınızı korumaya almak için pratik ve ekonomik bir çözümdür carport.

Carport Faydaları
Güneş ışığına, yağmura, rüzgara ve benzeri hava muhalefetine karşı aracınızı korumaya alır. Carportun tamamı üstün alaşımlı alüminyumdan imal edilir.

Rüzgar hesapları yapılır. Doğru yapıldığında sert rüzgarların olduğu yerlerde dahi carport rahatlıkla kullanılır. carport

Carport hava hareketlerinin yönü doğrultusunda istenen (tatlı bir salınımla hava akımı yönünde) hareket eder. Yer değiştiren hava akım hızına göre salınım yönü oluşur. Tasarımı iki ayak üzerine olduğundan istenilen her alana kurulabilir. Bu anlamda da pratik, kolay ve kullanışlıdır.

Hesaplanmış yapısı ile araç hareket kabiliyetini etkilemez. Muazzam bir ışık geçirgenliği vardır. Fakat ultra viyola ışınlarını geçirmediğinden renk solması olmaz. Aracın rengi korunur. Isıya ve dış kimyasal etkenlere karşın mukavimdir(-40C+130C). Çok hafif ve fleksibil malzemedir.

Darbelere karşı dayanıklıdır.

Carport Fiyatı
Aracınızın rahatlıkla korunacağı carportu, nereye nasıl yapmalıyız? Nasıl bir carport en doğru çözüm olur? Bu araştırma, bilgi ve fizibiliteden sonra carport fiyatı oluşturarak bilginize sunuyoruz.

Carport tamiri, servisi, montajına dair daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.