Transpa Forza
Transpa forza nedir? Transparan kepenk olarak da tanımlanabilir. Modern hayat güvenliğin ve estetiğin uyumunu yaratmak ve en verimli şekilde kullanmak üzerine ilerliyor. “Kimse kepenk iş yerimin güvenliğini sağlayacak ne var ki” demiyor. İş yerinde en garanti güvenlik ve en güzel görünün nasıl sağlanır arayışına giriyor. Transpa forza bu arayışa muhteşem cevap veriyor.

Transpa Forza Şeffaf Kepenk
Yeni jenerasyon kepenk sistemidir. Şeffaf kepenk de denilebilir. Sac ve alüminyum kepenk sisteminin yerini almaya adaydır. Şeffaf olması nedeni ile vitrinlerdeki ürünlerin gece ve gündüz teşhir olmalarını sağlar. Garaj kapılarında kullanılırlar. Vitrinlerde değerlendirilirler. Bijuteriler de iş görürler. Villa kapısı olarak da kullanılır transpa forza. Bankalar için de hem estetik hem de güvenlikli kullanım imkanı sunar transpa forza.transpa forza

Transpa Forza İmalatı
% 92 şeffaftır. Transpa forza paslanmazdır. Kırılmaz ve yanmaz malzemeden üretilir.. Çalışması sessizdir. Hammaddesi ultra-viole bir özelliği sahiptir. Bu da vitrinde bulunan eşyalarınızın güneşten solmasını engeller. Malzemenin özelliği ve montajının sağladığı avantaj ile hırsızlığa karşı bir çözüm sunar.

Transpa Forza Servis ve Tamiri
Firmamız transpa forza yeni nesil kepenk servis ve tamirinde yedi yirmi dört çalışan profesyonel personel hizmeti sunmaktadır. Bize ulaşmanız yeterli olacaktır.